English Polski

  O nas

  Jesteśmy żeglującą rodziną i szczęśliwie udało nam się wejść w posiadanie dwóch pięknych i dużych jachtów. Wreszcie spełniło się nasze marzenie. Sami żeglujemy od zawsze, a nasze dzieci od ósmego miesiąca życia… Chcieliśmy podzielić się naszą pasją z innymi. Dlatego zdecydowaliśmy się kontynuować działanie wypożyczalni jachtów na Mazurach Pana Krajewskiego. Jeśli interesują Cię jachty do wynajęcia nieopodal Giżycka, zapraszamy na pokład. Proponujemy również czarter jachtów w Świnoujściu.

  Oferujemy tanie czartery na Morzu Bałtyckim lub na Mazurach. Modele z naszej wypożyczalni jachtów są zadbane, dobrze wyposażone i co najważniejsze — duże i wygodne. Polecamy je ludziom po czterdziestce, ale nie tylko. Z pewnością przypadną do gustu każdemu, kto szuka wypoczynku i komfortu. Korzystając z naszego czarteru jachtów (na Bałtyku lub Mazurach) możesz spokojnie stanąć w mesie i wygodnie podziwiać pięknie wykończone wnętrze. W kokpicie przy lampce wina lub szklaneczce whisky będziesz delektować się urokami polskiej przyrody.

  Jeśli interesuje Cię wynajęcie jachtu na Morzu Bałtyckim, chcemy zaproponować Ci rejsy w kierunku Bornholm, Kopenhagi lub Rugi. Możesz również sam zaplanować rejs, a my we wszystkim pomożemy. Twoja satysfakcja wynikająca z naszych tanich czarterów jest dla nas najważniejsza.

  W sezonie 2017 pojawił się nowy jacht do wynajęcia na Mazurach. To 34 stopowy Vector 10, który jeszcze pachnie nowością. Wakacje z tym modelem z pewnością będą niezapomniane. Szukasz jachtów do wynajęcia na Mazurach tanio? Chcesz zobaczyć czarujące miejsca, które dadzą Ci możliwość odpoczynku i ucieczki od codziennych problemów? Polecamy naszą wypożyczalnię żaglówek z Mazur. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się na mazurskich szlakach.

  Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów dotyczących czarteru dużych, komfortowych jachtów i zachęcamy do kontaktu.

  Pozdrawiamy serdecznie

  Elżbieta i Zbigniew Świerszcz

  krajan@krajanczarter.com.pl